Aktuality: "Vianočné darčekové balenie"

Vianočné darčekové balenie

25. 10. 2019
Vianočné darčekové balenie photo

Vďaka baliacemu boxu Geami môžete mať Váš tovar zabalený rýchlo, netradične a zároveň ekologicky, pretože balíte do 100% papiera. Navyše, bude Váš tovar chránený proti poškodeniu.

Potešte Vašich zákazníkov a zabaľte im tovar ako darček!

 

Ak by sme si mali vybrať obdobie v roku, kedy je balenie a bezchybné doručenie tovaru pre zákazníkov obzvlášť dôležité - sú to jednoznačne Vianoce.

E-shopy a podniky, najmä tie v maloobchode, čelia v tomto období zvýšenému tlaku na poskytovanie vynikajúcich zákazníckych služieb. Je nevyhnutné, aby nielen dodávali svoje výrobky rýchlo a v perfektnom stave, ale aby ich tovar v čase vysokej konkurencie vynikal.

Hľadáte inšpiráciu? Pozrite sa, ako môžete Geami použiť.

 

Záplava zákazníkov, horúčkovité tempo práce a otázka: „Ako vyniknúť medzi konkurenciou?“ – práve v tomto období zamestnáva myseľ nejedného obchodníka.

Či už potrebujete poslať tovar svojím zákazníkom, darovať zabalené výrobky alebo vytvoriť slávnostné výklady v obchode, alebo len jednoducho prežiť maloobchodnú špičku, je pravdepodobné, že budete potrebovať riešenie na balenie nejakého tovaru.

 

K dokonalosti Vám bude stačiť jutový povrázok, slamená stuha, koráliky alebo prírodný materiál. Farebná stuha dodá baleniu slávnostný vzhľad a vysačkou zásielka získa osobný rozmer so silným emočným nábojom...

  

 

BALIACI BOX GEAMI WRAPPAK EX MINI predstavuje rýchle a jednoduché riešenie balenia pre širokú škálu produktov a to najmä v hektickom období predvianočných sviatkov – stačí otvoriť krabicu a začať baliť. Jednorazový box obsahuje dva rôzne druhy baliaceho papiera, ktoré spoločne vytvárajú unikátny design, ktorému sa poteší každý Váš zákazník. Baliaci papier zároveň disponuje aj výbornými tlmiacimi a fixačnými vlastnosťami obalu, čím je vhodný na balenie tovarov, ktoré sú určené na prepravu. Je vhodný pre e-shopy, maloobchod, firmy s obmedzeným priestorom na balenie a všetkých tých, ktorí chcú svojim zákazníkom dopriať jedinečný zážitok pri rozbaľovaní ich produktov.

 

S týmto dokonalým pomocníkom Geami Wrappak Ex Mini na balenie sa pripravíte na sviatočné obdobie rýchlo a jednoducho.