Zistite, kto sme

Profil, kto sme

BRANOPAC CZ patriaci skupine Antalis je dodávateľ priemyselného balenia

Sme výrobcami priemyselných obalov na mieru a dodávatelia komplexných obalových riešení. Špecializuje sa na komplexnú ochranu tovaru proti korózii tzv. VCI materiály pri skladovaní a preprave. Dodávame komplexné obalové riešenia pre výrobcov, spracovateľov, e-commerce.

Poskytujeme služby exportného balenia výrobkov, strojov a zariadení, vývoj zákazníckych obalov na mieru v našom PDC (Packaging Design Center). Dodávame výplne a fixácie z pokrčeného papiera a vzduchových vankúšikov. Dodávame baliace stroje a zariadenia.Vyrábame ploché sáčky a prírezy z antikoróznych papierov a fólií s VCI inhibítormi, veľkoplošné 3D vaky z hliníkových bariérových fólií, preložky a prírezy z polyetylénu, penových, antikoróznych alebo antistatických fólií pre strojárstvo a automobilový priemysel. Zabezpečíme Vám optimalizáciu baliaceho procesu a testovanie materiálov v skúšobnom laboratóriu. 

 

BRANOPAC CZ s.r.o. v číslach

Sídlo: Veselí nad Moravou
Pobočka na Slovensku: Bratislava
Sklady: Praha, Senec, sklady ANTALIS
Počet zamestnancov: 74
Obrat spoločnosti (2019): 12,6 mil. Eur
Konateľ spoločnosti: Ing. Petr Martinek, MBA

 

BRANOPAC CZ je súčasťou obalovej skupiny Antalis Packaging, ktorá zabezpečuje široký sortiment tovaru od štandardných obalových materiálov až po komplexné obalová riešenia a servis, vrátane baliacich strojov a zariadení po celej Európe.

Sme výhradný distrubutor baliacich stolov a rezacích systémov spoločnosti ​Hüdig + Rocholz

Sme členmi obalovej asociácie SYBA

Naša spoločnosť je certifikovaná ČSN EN ISO 9001:2016.

 

Podporujeme

Nadačný fond Modrý hroch pomáha detské traumatológii a deťom po ťažkých úrazoch.

Bežecký závod Vnorovská desiatka

Florbal TJ Sokol Strážnice