Aktuality: "Master´in A-200 AC stroj na výrobu vzduchových vankúšikov"

Master´in A-200 AC stroj na výrobu vzduchových vankúšikov

30. 07. 2020
Master´in A-200 AC stroj na výrobu vzduchových vankúšikov photo

Stroj na výrobu vzduchových vankúšikov Master´in A-200 AC spolu so svojimi fóliami je ideálnym pomocníkom pre výrobu Vášho obalového materiálu priamo v mieste balenia. Vzduchové vankúšiky sú vynikajúcim výplňovým a fixačným materiálom, chránia všetky druhy výrobkov pred poškodením pri preprave a sú ekologické a recyklovateľné. Stroj má jednoduchú a veľmi prehľadnú obsluhu a môže byť flexibilne integrovaný do Vašej baliacej stanice alebo baliaceho stola.

Master´in A-200 AC je ideálnym pomocníkom pre malé a stredne veľké úlohy balenia. Stroj A-200 AC sa dá nastaviť presne podľa Vašich potrieb balenia a tým sa dá flexibilne použiť na balenie každého Vášho produktu. Vzduchové vankúšiky vypĺňajú medzery a dutiny v balení, takže Váš produkt je chránený a na ceste k Vašim zákazníkom neprichádza k žiadnemu poškodeniu.

Vďaka extrémne tichej prevádzke stroja nevzniká žiadny hluk z výroby, takže Vaša práca je o to príjemnejšia. Stroj na výrobu vzduchových vankúšikov nevyžaduje pripojenie stlačeného vzduchu, čo ešte viac uľahčuje flexibilnú prácu pri balení. Dotykový diplej zabezpečuje veľmi jednoduché ovládanie stroja. Pri rýchlosti 3-5 metrov za minútu stroj pracuje veľmi hospodárne a umožňuje rýchlu prepravu Vašich produktov priamo k zákazníkom. Vzduchové vankúšiky, ktoré si pomocou stroja sami vyrobíte priamo v mieste Vášho balenia sú vyrobené z polyetylénu s vysokou hustotou - skrátene HDPE, a sú priehľadné a nepotlačené. 

Tento kompaktný a výkonný model stroja bol vyvinutý na balenie pre malé a stredné prevádzky a začínajúce online obchody. Kombinuje moderný design s vysokou funkčnosťou, ako je flexibilita a veľmi jednoduché ovládanie. Optimalizujte svoj proces balenia vďaka profesionálnemu výsledku a prezentujte sa pred zákazníkmi ako Vaši veľkí konkurenti.

 

Master´in A 200 AC priamo v akcii vo videu TU

Zaujal Vás tento stroj a máte záujem o jeho kúpu? Viac o Master´in A-200 AC

 

Odporúčanie: Pokiaľ vlastníte internetový obchod a denne expedujete stovky objednávok, máme riešenie aj pre Vás - Pro Pakr nafúkne až 21m vzduchových vankúšikov za minútu.

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Dajte nám prosím vedieť, ktoré dáta nám a našim partnerom dovolíte spracovať.


Technické údaje

Trvalo zapnuté

Webové stránky potrebujú technické údaje na správne fungovanie. Bez týchto dát by nebolo možné napríklad vyhľadávať, prehrať video alebo dokončiť objednávku v e-shope.

Marketingové údaje

Marketingové údaje nám prezradia, na ktoré reklamy ste klikli alebo ako sú naše kampane na sociálnych sieťach úspešné.