Aktuality: "Geami chráni český porcelán"

Geami chráni český porcelán

26. 10. 2015
Geami chráni český porcelán photo

Geami WrapPak používa tradičný výrobca českého porcelánu

 

Pre nové riešenie balenia krehkého tovaru, kde obal výrobku plní funkciu tiež darčekového baliaceho materiálu sa rozhodla spoločnosť Český porcelán, a.s. v Dubí.   

"Na tomto obalovom riešení nás zaujala jeho estetická stránka a páčila sa nám možnosť použiť papier namiesto bublinkovej fólie. Zvolili sme toto riešenie aj pre jeho jedinečný dizajn a do papiera GEAMI balíme porcelánové misky pre nemeckého zákazníka." oznámila vedúca expedície p. Pelikánová 

 

   

 

Spoločnosť Český porcelán, pôsobí na trhu už stopäťdesiat rokov. Vyrába úžitkový, hotelový aj dekoratívny porcelán rôznych tvarov a dekorov. Medzi tie najznámejšie produkty, ktoré vyrába v špičkovej kvalite a vyváža do celého sveta, patrí porcelán s modrým dekorom, tzv. cibulák. 

Zaujímavosť: Názov „cibulák“ sa zžil natoľko, že dnes nikto nepremýšľa nad názvom dekoru. Málokto však vie, že názov vznikol omylom, kedy granátové jablko bolo chybne označované za cibuľu.

 

Viac o obalovom riešení GEAMI nájdete TU

 

Papier GEAMI sme tiež objavili v jednej kaviarni (CANTINA) kde baliaci papier, v ktorom majiteľka dostala kávové sety, získal aj ďalšie využitie - a to vo výklade ako vkusná dekorácia, ako môžete posúdiť z obrázka.