Aktuality: "Baliace stroje Master´in"

Baliace stroje Master´in

12. 11. 2019
Baliace stroje Master´in photo

Master´in je prémiová značka obalových materiálov a strojov Antalisu.

Zákazníci sú stále náročnejší a vzhľadom k zvyšujúcej sa konkurencii si majitelia e-shopov začínajú uvedomovať, že ich konkurenčná výhoda je nie len v cene produktov, ale že kľúčovú úlohu hraje logistika a balenie. Nakupovanie musí byť zážitok, práve ten totiž ovplyvňuje rozhodnutie o opakovanom nákupe v budúcnosti.

Prečítajte si článok Výplne a fixácia pod drobnohľadom.

Vnútornú fixáciu v krabici je možné zabezpečiť viacerými spôsobmi. So zvyšujúcimi sa požiadavkami na rýchlosť vybavenia zákazky je nutné, zvoliť čo najefektívnejší spôsob balenia, ktorý sa vyhodnocuje počet vychystaných balíkov / za jednotku času / na jedného pracovníka. Správne zvolený výplňový a fixačný materiál je kľúčom k zvyšovaniu efektivity balenia a predchádzaniu škodám vzniknutých pri preprave.

Malý a výkonný pomocník pre eshopy.

Viac informácií nájdete  Stroj na výrobu vzduchových vankúšikov.

  

Vnútornú fixáciu v krabici je možné zabezpečiť mnohými spôsobmi, avšak s rastúcimi požiadavkami na rýchlosť spracovania zákazky je nutné vybrať ten najefektívnejší spôsob, ktorý sa hodnotí v pomere počtu vychystaných balíkov / za jednotku času, na jedného pracovníka. Správne zvolený výplňový a fixačný materiál je kľúčovým pri zvyšovaní efektivity balenia a predchádzaniu škodám spôsobených pri preprave.

 

Najuniverzálnejší pomocník v sklade
 

 

Najvýkonnejší pomocník v logistike. Poloautomatizovaný stroj na balenie do strečovej fólie.
 

 

Baliaci mobilný robot.