Zistite, kto sme

Antalis Packaging

Antalis Packaging je obalová divízia skupiny Antalis, ktorá v 28 európskych krajinách poskytuje komplexné riešenie v oblasti packagingu. Ako líder, zabezpečuje široký sortiment tovaru od štandardných obalových materiálov až po komplexné obalové riešenia a servis podľa požiadaviek zákazníka, vrátane baliacich strojov a zariadení pre zefektívnenie baliacich procesov a logistiky.

 

Chceli by ste riešiť obaly na európskej alebo globálnej úrovni? Potom je Antalis Packaging Vašim partnerom.

S viac ako 7 600 produktmi Vám ponúkame kvalitné, spoľahlivé riešenie vrátane ekologických alternatív. Naše dizajn centrá pre vývoj obalov nám umožňujú každoročne navrhnúť a dodať viac ako 10 000 úspešných obalových riešení na mieru. Naše laboratóriá testujú vhodnosť materiálov a prototypov.

Vďaka našej pozícii na trhu papiera, obalov a vizuálnej komunikácie, a vďaka skúsenostiam zo všetkých priemyselných odvetví, Vám môžeme ponúknuť riešenie v celoeurópskych tendroch s environmentálnym prístupom a perfektne koordinovanú logistikou. Prostredníctvom našich tímov v jednotlivých krajinách, môžete rozhodovať o cenách, zmluvách a dodacích podmienkach. Za pomoci odborníkov, optimalizujte svoje náklady a definujte Vaše obalové portfólio.

 

Antalis Group

Antalis je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou papiera, obalových riešení a produktov visual communication pre profesionálov. Ďalšie informácie o Antalise nájde na adrese www.antalis.com

  • 1 v Európe v B2B distribúcii papiera a priemyselného balenia
  • 1 vo svete v distribúcii papiera (okrem USA)
  • 2 v Európe vo Visual Communication
  • 2,1 miliardy € ročný obrat 2019
  • Pobočky v 39 krajinách sveta
  • 4700 zamestnancov
  • viac ako 120 000 zákazníkov z celého sveta

 

Tlačová správa z 31.3.2020 o akvizícii Antalis spoločnosťou Kokusai

 

História

Viac o histórii sa dočítate TU