Zistite, kto sme

Antalis Packaging

Antalis Packaging je obalová divízia skupiny Antalis International, ktorá v 28 európskych krajinách poskytuje komplexné riešenie - one stop shop v oblasti Packaging. Ako líder zabezpečuje široký sortiment tovaru od štandardných obalových materiálov až po komplexné obalová riešenia a servis podľa požiadaviek zákazníka, vrátane baliacich strojov a zariadení pre zefektívnenie baliacich procesov a logistiky.

 

Chceli by ste riešiť obaly na európskej alebo globálnej úrovni? Potom je Antalis Packaging Vašim partnerom.

S viac ako 7 600 produktmi Vám ponúkame kvalitné, spoľahlivé riešenie vrátane ekologických alternatív. Naše dizajn centrá pre vývoj obalov nám umožňujú každoročne navrhnúť a dodať viac ako 10 000 úspešných obalových riešení na mieru. Naše laboratóriá testujú vhodnosť materiálov a prototypov.

Vďaka našej pozícii na trhu papiera, obalov a vizuálnej komunikácie, a vďaka skúsenostiam zo všetkých priemyselných odvetví, Vám môžeme ponúknuť riešenie v celoeurópskych tendroch s environmentálnym prístupom a perfektne koordinovanú logistikou. Prostredníctvom našich tímov v jednotlivých krajinách, môžete rozhodovať o cenách, zmluvách a dodacích podmienkach. Za pomoci odborníkov, optimalizujte svoje náklady a definujte Vaše obalové portfólio.

 

História

Viac o histórii sa dočítate TU