Zistite, kto sme

Antalis Packaging

Antalis PACKAGING je obalová divízia skupiny Antalis, ktorá v 28 európskych krajinách a 52 logistických centrách poskytuje komplexné riešenie v oblasti balenia. Ako líder zaisťujeme široký sortiment tovaru od štandardných obalových materiálov až po komplexné obalové riešenia a servis podľa požiadaviek zákazníka, vrátane baliacich strojov a zariadení pre zefektívnenie baliacich procesov a logistiky. 
 

 

Chceli by ste riešiť obaly na európskej alebo globálnej úrovni? V tom prípade je Antalis PACKAGING ​Vašim partnerom.

S viac ako 50 000 produktmi v našom portfóliu Vám ponúkame kvalitné, spoľahlivé produkty vrátane ekologických alternatív. Naše dizajnové centrá pre vývoj obalov ( PL, UK, DK, 3x DE) nám umožňujú každoročne navrhnúť a dodať viac ako 10 000 úspešných obalových riešení na mieru. Naše laboratóriá testujú spoľahlivosť materiálov a prototypov.

Vďaka našej pozícii na trhu papiera, obalov a vizuálnej komunikácie, a vďaka skúsenostiam zo všetkých priemyselných odvetví Vám môžeme ponúknuť riešenie v celoeurópskych tendroch s enviromentálnym prístupom a perfektne koordinovanou logistikou. Prostredníctvom našich tímov v jednotlivých krajinách môžeme rozhodovať o cenách, zmluvách a dodacích podmienkach. Za pomoci odborníkov optimalizujte svoje náklady a zabezpečte celé Vaše obalové portfólio.

Náš medzinárodný AIKA tím (Antalis International Key Account) je zodpovedný za koordináciu dodávok u kľúčových zákazníkov po celej Európe. 
 

Antalis Group

Antalis je súčasťou poprednej svetovej distribučnej a obchodnej skupiny KPP (Kokusai Pulp and Paper Co., Ltd.) v sektoroch Papier, Priemyselné obaly a Vizuálna komunikácia. Skupina je taktiež aktívna v oblasti recyklácie a operuje na piatich kontinentoch.

Antalis je nadnárodná spoločnosť s divíziami PAPER, OFFICE, VISUAL COMMUNICATION a PACKAGING. 
Ďalšie informácie nájdete na adrese www.antalis.com

  • 1 v Európe v B2B distribúcii papiera a priemyselných obalov
  • 2 vo svete v distribúcii papiera
  • 2 v Európe vo Visual Communication
  • 2,1 miliardy € ročný obrat 2019
  • Pobočky v 31 krajinách
  • 4 000 zamestnancov
  • viac ako 110 000 zákazníkov z celého sveta

 

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Dajte nám prosím vedieť, ktoré dáta nám a našim partnerom dovolíte spracovať.


Technické údaje

Trvalo zapnuté

Webové stránky potrebujú technické údaje na správne fungovanie. Bez týchto dát by nebolo možné napríklad vyhľadávať, prehrať video alebo dokončiť objednávku v e-shope.

Marketingové údaje

Marketingové údaje nám prezradia, na ktoré reklamy ste klikli alebo ako sú naše kampane na sociálnych sieťach úspešné.