Aktuality: "Ako na obaly na mieru?"

Ako na obaly na mieru?

08. 12. 2020
Ako na obaly na mieru? photo

Urobte na svojich zákazníkov dojem inteligentným riešením balenia, ktoré sa líši od konkurencie svojim tvarom, funkciou aj vzhľadom. Znie to komplikovane? Žiadny problém! S našou metódou vývoja obalov na mieru získate pre svoj tovar balenie, ktoré vyhovuje presne Vašim potrebám.

Štandardné obalové materiály nemusia byť pre Vaše výrobky vždy vhodné alebo cenovo najefektívnejšie. Môžu znamenať použitie väčšieho množstva materiálov, ako je potrebné, čo vedie k zvyšujúcemu sa tlaku na úložný priestor Vašich produktov, ale aj pre obalové materiály samotné. Nadmerné používanie obalov môže taktiež priniesť zlú skúsenosť koncového zákazníka, vytvára neželaný odpad a v neposlednom rade zvyšuje cenu Vašich výrobkov. Riešením sú obaly vyrobené priamo na mieru potrebám Vášho produktu.

 

Ako takýto proces vývoja obalov na mieru vyzerá?

Na začiatku je analýza, ktorá určí presné požiadavky na ochranu Vášho produktu. Preskúmame celý proces balenia a všetky špecifikácie a požiadavky na balenie v rámci celého Vášho dodávateľského reťazca.

Po analýze nasleduje samotný vývoj, ktorý určí individuálny kocept a dizajn Vášho balenia tak, aby vzniklo kompaktné obalové riešenie.V tejto fáze vyberáme technológie a posudzujeme vhodnosť materiálov, aby spĺňali všetky kritéria ochrany Vašich produktov.

Počas testovacej fázy prichádza k vzniku prototypov balenia. Je vyrobená prvá, malá séria, ktoré slúži na odskúšanie balenia v praxi. Počas tohto obdobia vykonávame laboratórne a prepravné testy navrhnutého balenia, aby spĺňali všetky Vaše požiadavky.

Po testovacej fáze prichádza implementačná časť projektu. Náš tím odborníkov zabezpečuje efektívnu logistiku, tj. aby sa balenie dostalo k Vám v správny čas, v požadovanom množstve a v potrebnej kvalite tak, aby obaly spĺňali všetky Vaše požodavané kritéria, vrátane potrebnej certifikácie.

Po ukončení implementačnej fázy, zostávame s Vami aj naďalej v úzkom kontakte, v rámci ďalšej koordinácie projektu. Zabezpečíme pre Vás potrebnú dokumentáciu a vyškolíme Váš personál pre efektívne balenie. Sme tu pre Vás aby sme zabezpečili všetky Vaše potreby a podporné služby napr. aj priamo v mieste Vášho balenia. 

 

Váš tím
Antalis Packaging